KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13415106
nr 1341 5106
Gunnar Hållander
(1915-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1960, "Banan och schackhäst". Olja på pannå, 24,5x33cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:11:50
11/8 23:04:00
Gunnar Hållander
Läs mer om Gunnar Hållander